Dragii mei [ ma adresez si baietilor, stiu ca se uita pe blog] , ati observat ca am lipsit cateva zile , am fost plecata din tara , am avut un eveniment emotionant - intalnirea colegilor de facultate dupa 25 de ani de cand am terminat facultatea ... Nu m-am vazut cu majoritatea toti acesti ani ,poate cu 2-3 m-am revazut rar ..si ce credeti , pe majoritatea dintre colegi nu le-am recunoscut deloc . Anii trec ,din pacate , ne schimbam si noi , dar a fost o bucurie foarte mare sa ne revedem si sa ne reamintim anii tineretii.
Lasam la o parte introducerea si va invit sa va inspirati din tinuta de azi. Totul e simplu, in tonuri roz .
Da , e cald afara, chiar foarte cald, dar nu strica niciodata sa ai in garderoba cat mai multe puloverase.
Puloverul acesta roz e pe gustul meu , pentru zile racoroase e perfect. Imi place rozul la fel ca albastru , cred ca ne influenteaza culorile intr-un fel sau altul. Tinuta e pentru plimbare , totul e foarte simplu. Multumesc ca ati vizitat blogul si poate ati gasit aici inspiratie... Va imbratisez!
Lasam la o parte introducerea si va invit sa va inspirati din tinuta de azi. Totul e simplu, in tonuri roz .
Da , e cald afara, chiar foarte cald, dar nu strica niciodata sa ai in garderoba cat mai multe puloverase.
Puloverul acesta roz e pe gustul meu , pentru zile racoroase e perfect. Imi place rozul la fel ca albastru , cred ca ne influenteaza culorile intr-un fel sau altul. Tinuta e pentru plimbare , totul e foarte simplu. Multumesc ca ati vizitat blogul si poate ati gasit aici inspiratie... Va imbratisez!



