Dragele mele , va salut ! Gata , a trecut si week-end -ul , a fost o incalzire usoara si parca si dispozitia ''s-a incalzit ''. La mine acest week-end a trecut sub sloganul '' prieteni si shopping '' . Sambata m-am intalnit in Afi cu fetele , Andreea , Alice si Georgiana . La cafea si shopping ne-am petrecut cateva ore . Am rascolit rafturile in Sephora in cautarea comorilor reduse . Aceasta oja albastra stralucitoare am luat-o datorita Andreei si imi place maxim . Nu pot sa rezist cand vad ceva sclipicios . Duminica ne-am intalnit cu prietenii in Mall Vitan , iar povesti lungi la cafea , iar am rascolit Sephora , mi-am facut sprancenele tot acolo [ voi povesti despre asta data viitoare ] , mi-am luat un ruj Lancome french touch absolu , limited edition , un rosu superb [nr 104], il ador . Si intamplator in mall am cunoscut-o pe Ionela - Federova , ea s-a apropiat de mine , m-a intrebat daca sunt eu si ma bucur tare mult , e o fata superba , te salut , draga mea . Si iata si tinuta , ceva comod pentru plimbareata de mine . Si nu pot sa nu ma laud cu noile mele wedge sneakers luate din Promod la reduceri. Love it ! Va doresc o saptamana frumoasa si povestiti-mi si mie ce v-ati luat la reduceri ?
![]() | |
| http://www.lafemme.ro/ |
![]() | ||
| http://www.fashionup.ro/ |





