Dragele mele , am vazut ca multe fete s-au inspirat de Valentine's Day si au postat manichiure frumoase . Vin si eu cu idea mea . Sper sa va placa si sa va inspirati. Va multumesc!
Oje utilizate : o nuanta de fuchsia Kallos , o oja cu sclipici superb Opi si nelipsitul acum Sec'n Dry Orly.