Vreau sa va prezint cateva oje foarte frumoase , poate o sa va inspire in viitoarele voastre manichiri .
As vrea ca vedeta acestei postari sa fie oja Sephora croco print [ 03 black] . Am si varianta aurie care e la fel de frumoasa . Imi place tare , tare mult acest efect croco si mai mult decat atat- rezistenta si uscarea ultra!
Dar iata si selectia de oje pe care am purtat in ultimul timp , o sa observati ca majoritatea sunt Melkior, imi plac foarte mult [ uscare rapida, finish glossy si rezistenta super]
Care va place cel mai mult? Voi ce oje frumoase ati purtat?
As vrea ca vedeta acestei postari sa fie oja Sephora croco print [ 03 black] . Am si varianta aurie care e la fel de frumoasa . Imi place tare , tare mult acest efect croco si mai mult decat atat- rezistenta si uscarea ultra!
Dar iata si selectia de oje pe care am purtat in ultimul timp , o sa observati ca majoritatea sunt Melkior, imi plac foarte mult [ uscare rapida, finish glossy si rezistenta super]
Care va place cel mai mult? Voi ce oje frumoase ati purtat?





