Dragelor, a venit momentul sa va arat ce oje am mai folosit in ultimul timp. Poate va inspira...
Cel mai des am folosit ojele Flormar , cele din noua gama Jelly Look , dar si din gama mai veche. Imi place tare mult ca se usuca rapid, au un aspect superb, lucios, sunt foarte rezistente si de culori nu mai zic, ai de unde alege!
Pensula lata permite aplicarea ojei dintr-o miscare , un strat este destul de opac , iar doua straturi sunt absolut suficiente . Love!
Cel mai des am folosit ojele Flormar , cele din noua gama Jelly Look , dar si din gama mai veche. Imi place tare mult ca se usuca rapid, au un aspect superb, lucios, sunt foarte rezistente si de culori nu mai zic, ai de unde alege!
Pensula lata permite aplicarea ojei dintr-o miscare , un strat este destul de opac , iar doua straturi sunt absolut suficiente . Love!




