Dragelor, va imbratisez! Astazi dimineata am fost la Green Day Spa , m-am reintors cu drag aici , fiindca imi place atmosfera, imi plac serviciile, preturile , totul . Recomand cu drag! Am adoptat o tinuta classy , fara tocuri si comoda . Sper sa va inspire . Sa aveti un week-end cu soare!
![]() |
| Coat[Reserved] |
![]() |
| Pants [HM], blouse[Zara] |
![]() |
| Shoes[Koton], bag[no name] |
![]() |
| Mani style by Green Day Spa [Zoya] , bratara[Sephora] |
![]() |
| Bijou by Bon Bijou [aici gasiti cele mai frumoase coliere] |
















