Fetele dragi, va imbratisez! Inca e mult soare si in ton cu soarele si tinuta mea. Corai cred ca e culoarea exacta a acestui blazer . Eu zic ca e un fel de blazer,pe site scrie coat. Nu conteaza, toata in corai,inclusiv accesorii. Demult nu am purtat coliere mari, chiar demult.. Poate din cauza caldurii , poate mi-a trecut. Mi-am adus aminte de acest colier frumos in momentul cand am primit haina . Colierul a fost luat la un targ vintage pe vremuri, cand am inceput blogul. Ce mai mergeam la toate targurile , acum si asta mi-a trecut.
Ca in viata, toate trec si niciodata sa nu zici niciodata...
Ideea e ca imi place blazerul , e subtirel, nu vine cu curea, sa inchide cu un nasture. Eu am pus curea ,pentru ca asa imi place mai mult. Enjoy!
OUTFIT:
Blazer [ HERE]
Dress [Poema
Heels [ Why Denis]
Ca in viata, toate trec si niciodata sa nu zici niciodata...
Ideea e ca imi place blazerul , e subtirel, nu vine cu curea, sa inchide cu un nasture. Eu am pus curea ,pentru ca asa imi place mai mult. Enjoy!
OUTFIT:
Blazer [ HERE]
Dress [Poema
Heels [ Why Denis]





