Fete dragi , va imbratisez ! Va spuneam de multe ori , ca imi place tare mult sa-mi beau cafeaua in oras dimineata devreme in week-end. Nu imi place sa dorm mult , asa ca dimineata este timpul meu preferat . Ma incalzesc curatand masina de zapada , orasul inca pustiu , let's go ... cafeaua de week-end are o aroma deosebita.
Aaa, v-am mai spus ca sunt pasionata de hand made . ''Tai si spanzur'' tot ce imi vine in cap , idei am multe ..
Asa si in cazul ineluselor acestea , le-am facut eu intr-o seara cand ma plictiseam. Am o gramada de accesorii vechi si pe care tot le refac sau creez ceva nou. Iata o idee DIY , puteti sa le faceti singure.
Un pic de fantezie, inspiratie si puteti crea orice ce va place . Sper sa va placa,poate gasiti inspiratie...
Aaa, v-am mai spus ca sunt pasionata de hand made . ''Tai si spanzur'' tot ce imi vine in cap , idei am multe ..
Asa si in cazul ineluselor acestea , le-am facut eu intr-o seara cand ma plictiseam. Am o gramada de accesorii vechi si pe care tot le refac sau creez ceva nou. Iata o idee DIY , puteti sa le faceti singure.
Un pic de fantezie, inspiratie si puteti crea orice ce va place . Sper sa va placa,poate gasiti inspiratie...




