Vrem nu vrem , dar cand afara e frig trebuie sa ne imbracam . Da, imi place mult sa umblu cu picioarele goale, cu degetele la vedere, sa fac diverse combinatii inedite intre materiale vaporoase si cele groase. Dar cand e frig , nu rezist , ma imbrac straturi -straturi , chiar daca in general ma deplasez cu masina .
Palaria .. nu ma reprezinta, port palarii rar, desi am vreo cinci . Mi se pare ca nu imi sta bine, dar din cand in cand ma joc cu ele. Outfitul de azi e gri ca vremea mohorata de afara , dar ca sa nu fie chiar deprimat , am adaugat pete de culoare. Desigur, cu tocuri orice femeie va arata intodeauna mai chic si feminina, dar confortul primeaza , de aceia cred ca s-a inventat trendul sporty - chic si combinatii intre rochii si tenesi , pe care eu dealtfel il ador. Sper sa fie inspiratie..
Coat [ Mango] , pants[ Orsay ], bag[ Aldo] , sweater [Top Shop] , hat[ Tex Carrefour] , New Balance
Palaria .. nu ma reprezinta, port palarii rar, desi am vreo cinci . Mi se pare ca nu imi sta bine, dar din cand in cand ma joc cu ele. Outfitul de azi e gri ca vremea mohorata de afara , dar ca sa nu fie chiar deprimat , am adaugat pete de culoare. Desigur, cu tocuri orice femeie va arata intodeauna mai chic si feminina, dar confortul primeaza , de aceia cred ca s-a inventat trendul sporty - chic si combinatii intre rochii si tenesi , pe care eu dealtfel il ador. Sper sa fie inspiratie..
Coat [ Mango] , pants[ Orsay ], bag[ Aldo] , sweater [Top Shop] , hat[ Tex Carrefour] , New Balance


