Dragele mele , va imbratisez! Astazi am fost la targul Absolutely Fabulous Vintage Fair , nu ratez nici o editie si va recomand din tot sufletul. Urmatoarea editie va fi in primavara. M-am intalnit cu multi prieteni- bloggeri , bineinteles ca am facut cateva fotografii. Am vazut la targ multe , multe chestii dragute , mama-mia , le-as lua pe toate! Am descoperit ceva nou , un `stand cu lucruri tare dragute , de aici mi-am luar niste cercei, bineinteles verzi . Au si boutique fizic, pe strada Visarion nr 1[ piata Romana] si voi face vizita saptamana viitoare , pentru ca am ochit alte chestii simpatice si imi trebuie! Boutiqul se numeste The Corner.
Si acum vreau sa va arat creatia mea hand made - o caciulita cu voal , mi-a venit ideea cu putin timp de a iesi din casa spre targ si am facut-o in 5 minute. Am avut succes cu ea , m-a intrebat multa lume de unde e si am primit complimente. Ce credeti , as putea sa fac ceva , de exemplu o linie de creatii, am multe idei si sigur ar avea succes .
Si acum vreau sa va arat creatia mea hand made - o caciulita cu voal , mi-a venit ideea cu putin timp de a iesi din casa spre targ si am facut-o in 5 minute. Am avut succes cu ea , m-a intrebat multa lume de unde e si am primit complimente. Ce credeti , as putea sa fac ceva , de exemplu o linie de creatii, am multe idei si sigur ar avea succes .