Dragelor, va imbratisez! Sper ca ati avut un week-end frumos cum l-am avut eu . Numar zile pana la vacanta cea mare, dar pana atunci mai avem mult de lucru si la servici si pe blog. Am avut cateva surprize placute , saptamana trecuta am castigat la Hapi un set de produse Eucerin pentru plaja [ abia astept sa le folosesc] si astazi am aflat ca am castigat la Aleka Baby Lips Maybelline ! Dar din dar se face rai, multumesc tare mult!
Si dupa cum stiti deja, eu in week-end imi beau cafeaua in oras. Aleg un loc dragut si linistit . De data asta am fost la Tucano [v-am mai scris despre acest loc] , o cafenea si un concept 100% pe placul meu. Ati fost vreodata aici?
Locul e tare linistit si aici mi-am reincarcat bateriile pentru saptamana ce vine. Va doresc si voua o saptamana frumoasa! Enjoy!
Si dupa cum stiti deja, eu in week-end imi beau cafeaua in oras. Aleg un loc dragut si linistit . De data asta am fost la Tucano [v-am mai scris despre acest loc] , o cafenea si un concept 100% pe placul meu. Ati fost vreodata aici?
Locul e tare linistit si aici mi-am reincarcat bateriile pentru saptamana ce vine. Va doresc si voua o saptamana frumoasa! Enjoy!














