Dragelor, astazi doar doua produse , imi place alaturarea lor all black .
Vedetele sunt noul parfum Eau de Gaga Lady Gaga si Sheen Supreme Lipstick MAC
Incepem cu parfumul , acest parfum captivant , esenta pura , periculos de indrazneata . Designul sticlutei uneste estetica masculina si feminina , liniile simple si elegante emit declaratia curajoasa de dragoste .
Parfumul e declarat ca unisex . Lady Gaga a declarat ca notele de baza sunt ''apa minerala , lime si piele''-trei ingrediente pe care ea le utilizeaza zilnic. Nu stiu ce sa zic despre asta, dar nota de varf clar e LIME , apoi Violeta alba . Deci , e un miros citric-floral foarte, foarte placut. Chiar consider acest parfum un succes , este foarte reusit in comparatie cu primul ei parfum FAME care mie nu mi-a placut deloc. In curand va aparea exclusiv in SEPHORA .
Al doilea produs - ruj MAC din gama Sheen Supreme , ruj extrem de hidratant , lucios , placut. Chiar daca pare foarte pigmentat in ambalaj, nu e chiar asa , culoarea nu iese puternic pe buze, e mai mult glossy , asa cum spune si denumirea lui. Totusi pot sa spun ca e destul de rezistent chiar daca e glossy. Ambalaj elegant, luxury , perfect . Ce gama de rujuri MAC preferata aveti?
Vedetele sunt noul parfum Eau de Gaga Lady Gaga si Sheen Supreme Lipstick MAC
Incepem cu parfumul , acest parfum captivant , esenta pura , periculos de indrazneata . Designul sticlutei uneste estetica masculina si feminina , liniile simple si elegante emit declaratia curajoasa de dragoste .
Parfumul e declarat ca unisex . Lady Gaga a declarat ca notele de baza sunt ''apa minerala , lime si piele''-trei ingrediente pe care ea le utilizeaza zilnic. Nu stiu ce sa zic despre asta, dar nota de varf clar e LIME , apoi Violeta alba . Deci , e un miros citric-floral foarte, foarte placut. Chiar consider acest parfum un succes , este foarte reusit in comparatie cu primul ei parfum FAME care mie nu mi-a placut deloc. In curand va aparea exclusiv in SEPHORA .
Al doilea produs - ruj MAC din gama Sheen Supreme , ruj extrem de hidratant , lucios , placut. Chiar daca pare foarte pigmentat in ambalaj, nu e chiar asa , culoarea nu iese puternic pe buze, e mai mult glossy , asa cum spune si denumirea lui. Totusi pot sa spun ca e destul de rezistent chiar daca e glossy. Ambalaj elegant, luxury , perfect . Ce gama de rujuri MAC preferata aveti?






